Kolejny mecz, kolejne wysokie zwycięstwo...

Maksymilian Żaromski 1 bramka i 4 asysty
Przemysław Melkowski 1 bramka i asysta
Paweł Bogdanik 1 bramka
Konrad Staręga 1 bramka i 2 asysty

Co tu dużo pisać... Dominujemy tą serię.
Zaczęliśmy nerwowo, przeciwnik był więcej przy piłce, grał więcej piłką. Po pressingu naszych zawodników błąd popełnił bramkarz przeciwnej drużyny i wykorzystał to Mateusz Staręga. Graliśmy dalej dosyć chaotycznie, lecz strzelaliśmy bramki, drugą i trzecią bramkę strzelił Steinke. W pierwszej połowie strzeliliśmy jeszcze 2 bramki, lecz szczerze już nie wiemy kto je kiedy strzelał . W drugiej połowie była już całkowita dominacja po naszej stronie, przeciwnik się poddał i zaczął się bawić piłką(przynajmniej próbował)... Żółtą kartę oraz karę zarobił nasz zawodnik Melkowski, za rzekome wejście dwoma nogami w przeciwnika.. Nie będziemy komentować tu pracy sędziego, bo przy tym wyniku nie ma to najmniejszego sensu. Bramkę straciliśmy przez za duże rozluźnienie w obronie(Przy wyniku 10:0 ciężko nie być rozluźnionym...). I tak po końcowym gwizdku było już 14:1 dla Nas. Do samego końca musieliśmy czekać zanim sędzia doda wynik na stronę, bo sami nie byliśmy pewni do końca ile mieliśmy bramek

Za tydzień jedziemy dalej, gramy z drużyną Osmanlispor, mamy nadzieję, że chociaż oni postawią nam większy opór, bo potem nie wiadomo kto miał ile asyst haha